Loading ...

Розробка сайтів

Створюємо і розвиваємо сайти з високою конверсією, які легко вивести в ТОП. Повністю ведемо проект або допомагаємо команді на стороні клієнта.

arrow

Створення сайтів для різноманітних сфер бізнесу

Сьогодні жоден успішний бізнес не може функціонувати без власного сайту, який є обличчям компанії. Ми надаємо послуги з розробки сайту будь-якої складності:

Landing page

Landing page

Цільовий лише однієї сторінки сайт для певної послуги або продукції

Корпоративный сайт

Корпоративний сайт

Наповнений не тільки інформацією про компанії, але і містить розділи: вакансії, портфоліо, новини та інше

Визитка

Візитка

Простий ресурс для невеликої компанії

Web-Каталог

Web-Каталог

Розгорнутий ресурс, де описується продукція, без можливості її замовлення

Интернет-магазин

Інтернет-магазин

Віртуальний майданчик з описом продукції, її ціни. З можливістю оформити і сплатити замовлення

Стартап

Стартап

Унікальний функціонал сайту, обмежений лише Вашою ідеєю

Переваги
Співпраці З Нами

Замовивши створення сайту для бізнесу в нашій компанії, ви отримуєте:

Мінімальний термін розробки та можливість своєчасно робити правки в ході створення проекту

Сучасний, адаптивний дизайн ресурсу. Чи отримуєте сайт з урахуванням вимог щодо збуту і Пошукової мережі Google, на який можна буде запускати рекламу або просувати по seo

Швидке завантаження від 85% при тестуванні Google Pagespeed

Можливість змінювати і розширювати функціонал

Преимущества
Преимущества-2

Зручну адміністративну панель, візуальний редактор і відеоінструкції. (Ви зможете самостійно додати нову картинку / акцію або будь-який текст, без спеціальних знань)

Інтеграцію з CRM і іншими сервісами

Базові настройки для подальшого SEO-просування веб-проекту

Подальшу тех.підтримку сайту на всьому етапі співпраці з нами

Етапи створення сайту

На всі проведені роботи по розробці сайтів ми надаємо гарантію. Після створення веб-ресурсу наші фахівці допоможуть в розкручуванні вашого сайту в інтернеті. Розробка віртуальних майданчиків складається з декількох етапів.

Аналіз проєкту

Аналіз проєкту При першому спілкуванні з клієнтом визначаємо, завдання і цілі сайту. Після цього даємо рекомендації для реалізації задуманого проєкту.

Далi

Складання ТЗ (технічного завдання)

На цьому етапі документально закріплюються детальні характеристики створюваного під ключ сайту.

Далi

Створення Прототипу сайту

Створюється попередня структура (скелет сайту), по блочно по всіх сторінках майбутнього проекту з докладними описами всіх елементів і урахуванням маркетингової складової. На цьому етапі збираються в єдине ціле всі ваші побажання і ідеї, наші рекомендації і затверджуються вами як замовником.

Далi

Створення дизайну

Створюється дизайн майбутнього сайту виходячи з попереднього прототипу та бренд-буку, корпоративних кольорів або побажань замовника.

Далi

Верстка дизайну

Фахівці проводять адаптивну верстку дизайну, щоб сайт якісно виглядав на будь-якому браузері і пристрої.

Далi

Програмування і тестування

На цьому етапі програмуються всі елементи майбутнього сайту на основі прототипу, дизайну і технічного завдання: додавання модулів, форм, анімаційних елементів та інше. Проект проходить ретельне функціональне і автоматизоване тестування.

Далi
Слаженная Работа Коллектива

Згуртована робота колективу

Для професійного створення сайтів необхідна злагоджена робота колективу фахівців різного профілю: інтернет-маркетолога, проектного менеджера, дизайнера, веб-програміста, фахівця з реклами, seo-фахівця, контент-менеджера.

Проектный менеджер

Проектний менеджер

На кожному етапі створення сайту тісно спілкується з замовником. Курує ваш проект від початку знайомства до його здачі і стверджує з вами кожен етап: створення прототипу, створення дизайну, програмування / верстки та фінального наповнення. Створює і ставить конкретні завдання всій команді: інтернет-маркетологу, дизайнеру, програмісту, seo-фахівця, фахівця з реклами, контент-менеджеру і іншим.

Интернет-маркетолог

Інтернет
-маркетолог

Інтернет-маркетологом створюється прототип і головна концепція майбутнього сайту, згідно врахування особливостей ринку і особливостей діяльності Замовника. На цьому етапі інтернет-маркетолог повинен розробити і максимально продумати структуру і логіку сайту, прорахувати всі можливі варіанти поведінки відвідувачів сайту, продумати також маркетингову складову, щоб сприяти максимальної ефективності сайту в майбутньому. Результатом даного етапу буде схематичний прототип у вигляді схем і блоків для всіх елементів сайту без дизайну.

Работа веб-дизайнера

Робота веб-дизайнера

Веб-дизайнер на основі прототипу створює унікальний дизайн сайту. Вимальовується індивідуальний і неповторний макет дизайну сайту і всіх його елементів і узгоджується з Замовником. Він враховує різні візуальні елементи: які колірні схеми, і шрифти будуть використовуватися: які кнопки, що розкриваються меню і смуги прокрутки повинні бути включені і де. Веб-дизайнер, також враховує інформаційну архітектуру сайту, визначаючи, який контент буде включений і де він повинен бути розміщений.
Створюючи дизайн вашого віртуального проекту, ми робимо його не просто красивим, але і ефективним.

Работа веб -программиста

Робота веб
-програміста

Веб-розробник втілює ідеї дизайнера, використовуючи різні мови програмування. Область роботи веб-програміста, як правило, поділяється на інтерфейсну частину (на стороні користувача) і фонову (на стороні сервера). Для мінімізації ціни створення сайту під ключ, наші розробники ретельно аналізують потреби вашої компанії і надають ефективні програмні рішення. Програміст робить індивідуальну настройку CMS платформи, згідно з потребами проекту, і узгоджується з Замовником. Відбувається верстка сайту і адаптація сайту під мобільні і планшетні версії.

Работа контент -менеджера

Робота контент-менеджера

Бере участь у створенні прототипу сайту (в частині розміщення контенту) і відповідає за ефективне розміщення всіх необхідних елементів для збільшення фінальної конверсійності сайту і його привабливості.

маркетинг

Маркетинг і подальша підтримка

Крім розробки сайтів на замовлення ми займаємося комплексною стратегією SEO-просування і запуском рекламних кампаній, створених нами веб-ресурсів.

Під час створення сайту, ми спочатку аналізуємо можливості конкурентів і враховуємо подальші дії для успішного проведення рекламних кампаній і кроків по розкрутці ресурсу в цілому.

Тому створення сайтів у Львові, Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших областях доступна будь-якому бізнесу.

<

Мене цікавить Розробка сайтів

Напишіть нам, і наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам, щоб надати консультацію стосовно Вашого проєкту

Дізнатись вартість розробки сайту

Дайте, будь ласка, відповідь на 7 запитань

Оберіть один або декілька віріянтів відповідей та поставте галочку

Оберіть тип Вашої діяльності
Тип сайту, який хочете розробити
Головна ціль майбутнього сайту :
Бажані терміни розробки:
Чи є у Вас готове ТЗ (тех. завдання) ?
Хто Ви?
Вкажіть Ваше ім’я
Вкажіть номер телефону