Loading ...

SMM

За допомогою соціальних мереж ви можете зробити свій бренд більш впізнаваним, знайти нових клієнтів і підвищити лояльність існуючих.

arrow


Переваги smm-просування

Переваги smm-просування в соціальних мережах

Маркетингові кампанії в соціальних медіа, є ефективною не тільки через масовість аудиторії. Основний результат від розкрутки бізнесу в соціальних мережах - це залученість користувачів в процес обміну інформацією, де вони діляться досвідом і даними.

Основними плюсами SMM-реклами, є наступні фактори:

Оперативна реакція цільової аудиторії на рекламу.
Розкрутка в соціальних мережах, дозволяє отримати конверсію швидше, ніж від робіт по просуванню в блогах, пошукових системах.
Якісний зворотний зв'язок з цільовими користувачами дає можливість швидко реагувати на зауваження та побажання клієнтів.
Відносно невелика вартість SMM-послуг розповсюдження реклами.
Використання таргетингу.
Оголошення побачать тільки цільові користувачі, завдяки заданим критеріям кампанії, що дозволяє вибирати різні групи охоплення з широким переліком: інтереси, освіта, стать, вік та інше.
Охоплення більшої зацікавленої аудиторії, за рахунок відсутності прив'язки до місцевості.
Реклама продукції без наявності інтернет-магазину.
Створена сторінка безпосередньо в соціальному співтоваристві, з описом послуг або товарів, дозволить зацікавленим клієнтам отримати доступ до опублікованої інформації.


Для чого потрібно CMM-просування в соціальних мережах?

1. Широке охоплення аудиторії

Більше 90% користувачів інтернету мають аккаунт в різних соціальних спільнотах. При занадто великої конкуренції в SERP це хороший варіант залучити користувачів, зацікавлених в ваш товар або послугу.

2. Формування групи і перспективних клієнтів.

Розкручуючи свій бренд, ви довгий час можете просувати бізнес в соціальних мережах, постійно залучаючи все нових відвідувачів, які відвідали спільноту.

3. Збільшення трафіку, підтримка сайту.

Комплексне просування в соціальних мережах дає можливість залучити найбільш цікаву вам аудиторію: людей з аналогічними поглядами, схожим хобі, певних професій та інше.

4. Стимулювання продажів.

Правильна стратегія просування бізнесу в соцмережах і вибір мети, дозволить чітко визначити площадку, на яку слід перенаправляти користувачів: створене співтовариство, інтернет-магазин, сайт, блог та інше.

Просування в Facebook і Вконтакті: Схема роботи

В Фейсбук

При формуванні контенту SMM для бізнесу в Facebook, ми враховуємо, як в новинній стрічці соцмережі упорядковано пости, і орієнтуємося на популярні, де висвічується оплачені оголошення. Після цього відпрацьовуємо маркетингову стратегію з урахуванням ваших зауважень, розміщуємо оголошення і аналізуємо ефективність SMM-просування з подальшим її коригуванням.

Фейсбук

Вконтакті

Розміщуючи рекламу в VK, ми, спочатку радимо вам якої стратегії дотримуватися, вирішуємо якого типу повинна бути реклама. Уточнюємо нішу, цільову аудиторію і правильно вибудовуємо комунікацію з цільовими відвідувачами і займаємося просуванням SMM-проекту.

Вконтакте

Ціна SMM-просування

Вартість просування в соціальних мережах фахівці розраховують виходячи з цілей, стратегії рекламної кампанії. Чим масштабнішим, є проект, тим значніше будуть витрати.

mountain mountain

Чому вигідно співпрацювати з нашою компанією?

image

Спираючись на багаторічний досвід, ми пропонуємо своїм клієнтам допомогу по створенню, налаштування і SMM-просування, обраної маркетингової кампанії в соціальних мережах. Наші фахівці професійно розроблять і запустять, виходячи з ваших вимог, обрану стратегію.

image

У створенні стратегії і СММ-просування проектів реклами в соціальних спільнотах, працюють виключно професіонали, які враховують всі зміни тенденцій маркетингу в соціальних мережах. Вони допомагають визначити цілі кампанії, оптимальні шляхи досягнення максимального ефекту і оптимізувати бюджет.

image

Для мінімізації витрат, ми оцінюємо дані статистики просування в соціальних мережах в реальному часі, що дає можливість швидко редагувати контент оголошення.

Мене цікавить SMM

Напишіть нам, і наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам, щоб надати консультацію стосовно Вашого проєкту