Loading ...

Технічна підтримка сайтів

arrow

Технічна підтримка-це?

Стабільна робота і просування новоствореної вами торгового майданчика, корпоративного сайту та інших Інтернет-ресурсів неможлива без оперативної технічної підтримки сайту. У це поняття входить комплекс робіт, спрямованих на підтримку його безперебійного функціонування в режимі 24 години, 365 днів у році.

При замовленні послуги з технічного супроводу сайту ви отримуєте можливість самостійно вибрати формат - цілодобовий моніторинг, регулярний аудит: раз в тиждень, місяць, квартал. Ціна підтримки сайту залежить від періодичності обслуговування і складності робіт, що проводяться.

Що входить в перелік робіт з комплексної і технічної підтримки?

Наша компанія пропонує послуги по створенню та супроводу сайтів.
Роботи по супроводу можна розділити на кілька етапів.

Моніторинг ефективності роботи хостингу. Може допомогти виявити проблеми в його роботі ми переносимо сайт на інший надійний сервер.

Бекап. Ми регулярно проводимо створення резервних копій, що дозволяє уникнути втрати актуальних даних і дає можливість швидко відновити працездатність web-ресурсу.

Аналіз доменного імені. Наша компанія перевіряє вибраного вами доменне ім'я на схожість з тематикою сайту і відповідність доменній зоні.

Захист від шкідливих програм, троянів і вірусів. Наші фахівці оперативно відреагують на ці загрози і швидко видалять шкідливі програми.

Оперативне оновлення модулів і ядра CMS, дозволить вам використовувати всі нові можливості системи управління.

Контроль надають допуск. Ми аналізуємо можливості хостинг-провайдера захистити ресурс від злому і оперативно реагуємо на такі атаки.

Усунення помилок. Технічна діагностика помилок у величезному коді дозволяє їх виправити і поліпшити працездатність сайту.

Інтеграція роботи ресурсу зі стoроннимі системами і сервісами.

Комплексна підтримка сайту

При замовленні цієї послуги з підтримки та обслуговування сайтів, крім техпідтримки ви отримуєте:


Комплексна підтримка сайту

Оновлення, розміщення актуального контенту.

Якісну настройку статистики. Ці відомості дозволять відстежувати: користувачі яких регіонів заходили на сайт, скільки заявок вони залишили, з яких порталів були здійснені переходи.

Доопрацювання використовуваного функціоналу, виходячи з рекомендацій наших фахівців.

Зовнішню і внутрішню оптимізацію. Ми визначимо який контент, посилання вліяютна результати органічної видачі і порекомендуємо, що необхідно підкоригувати. Технічна підтримка обговорюється індивідуально в залежності від потреб проекту та побажань замовника.

Переваги співпраці з нашою компанією

Наші фахівці мають багаторічний досвід в техпідтримці розроблених нашою компанією веб-ресурсів. Замовивши технічну підтримку сайту у нас, ви отримаєте:

Технічні консультації.

Щоденний контроль працездатності сайту.

Планове оновлення модулів і платформи сайту (для забезпечення безпеки сайту проводиться з періодичністю до оновлення модуля розробниками модуля).

Повний контроль роботи сервісу хостингу.

Збільшення релевантності в SERP

Доопрацювання, редагування модулів і контенту сайту

image image image

Мене цікавить Технічна підтримка сайтів

Напишіть нам, і наш менеджер найближчим часом зателефонує Вам, щоб надати консультацію стосовно Вашого проєкту